МоваЯзык

/ Неврологія

Британка може визначати хворобу Паркінсона за запахом

Мешканка Великобританії Джой Мілн може визначити хворобу Паркінсона за запахом.

Ця здатність була підтверджена під час дослідів, повідомляє МедікФорум.

За словами Джой Мілн, у якої хворобою Паркінсона страждав чоловік, за кілька років до постановки діагнозу її чоловікові вона відчула, що його запах змінився. Згодом жінка стала працювати з благодійною організацією, яка допомагала жертвам цієї хвороби. Зустрічаючись з пацієнтами з паркінсонізмом, Мілн помітила, що знову відчуває той же запах.

Зацікавившись феноменальним нюхом жінки, фахівці університету провели досліди з її участю. Під час випробувань Джой Мілн надавалися сорочки, що належали пацієнтам з хворобою Паркінсона і здоровим людям. Британка точно визначила, хто хворий.

Газета The Telegraph, також висвітлює історію жінки з "суперздатностями", інформує, що завдяки участі Мілн у наукових експериментах, дослідники змогли виявити 10 молекул із мазків, взятих із шкіри пацієнтів із Паркінсоном. Пахучі речовини, що містяться у них, концентруються у шкірному салі у людей, що занедужують на цю недугу, вважають дослідники.

Хвороба Паркінсона на сьогодні невиліковна, але рання діагностика дозволяє полегшити життя пацієнтам. Зроблена вченими знахідка зробить виявлення хвороби більш ефективним.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", британський лікар Форд Вокс, що спеціалізується на порушеннях і хворобах головного мозку, вважає, що у президента США Дональда Трампа є ознаки предеменції (провісники недоумства - Авт.).

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Жити здорово" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини