Дочка Путіна придумала, як перемогти нудоту

11,1 т.
Дочка Путіна придумала, як перемогти нудоту

Ймовірна дочка президента Росії Катерина Тихонова стала кандидатом фізико-математичних наук, захистивши дисертацію про нудоту.

Про це повідомляє "Настоящее время".

У дослідженні йдеться про те, як запобігти заколисування шляхом обману вестибулярного апарату людини. Насправді методологія GVS (гальванічної вестибулярної стимуляції) не є відкриттям, однак Тихонова розробила специфічний алгоритм, який визначає, як саме потрібно подавати розряди струму на прикріплені до голови людини електроди.

Як зазначає джерело, після заключного слова здобувача хтось із залу вигукнув, що ця "талановита робота випереджає науку на 100 років".

Відео дня

Раніше повідомлялося, що ВМС Росії оснащує свої морські кораблі небезпечною зброєю, здатною викликати у потенційного супротивника галюцинації і нудоту.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки