Хворобу Паркінсона навчилися діагностувати за 30 секунд

11,8 т.
Хворобу Паркінсона навчилися діагностувати за 30 секунд

У пристрої використовуються вбудовані датчики, які реєструють силу, необхідну для згинання пальця. Ґаджет забезпечує об'єктивне вимірювання жорсткості м'язів – першого симптому хвороби Паркінсона.

Новий пристрій може розрізняти пацієнтів з хворобою Паркінсона і здорових людей, для цього буде потрібно кілька разів зігнути палець руки, повідомляє Daily Mail.

Хворобу Паркінсона навчилися діагностувати за 30 секунд

Пристрій (The Bionics Institute Rigidity Device – BiRD) було створено командою з Австралійського Інституту біоніки. Передбачається, що спочатку пристрій буде використовуватися лікарями. Потім пацієнти зможуть користуватися ним вдома, аби контролювати своє здоров'я.

Відео дня

Винахід дозволяє виявити захворювання на ранніх етапах і допоможе лікарю у виборі оптимального лікування.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки