Вчені побоюються, що коронавірус може провокувати хворобу Паркінсона

  • Вчені вважають, що після пандемії світ накриють нейродегенеративні захворювання

  • Передбачається, що COVID-19 може проникати в тканини мозку

  • Після «іспанки» в минулому столітті також різко збільшилася кількість людей із хворобою Паркінсона

Коронавірус може призводити до розвитку хвороби Паркінсона

Австралійські вчені вважають, що інфікування коронавірусом збільшує ризик розвитку хвороби Паркінсона.

Як передає New Atlas, нейробіологи побоюються, що після пандемії COVID-19 людство опиниться під хвилею нейродегенеративних захворювань.

Вчені з Інституту Флорі відзначили, що з'являється все більше даних про те, що COVID-19 може бути нейротропним вірусом. У такому разі він зміг би проникати в тканини головного мозку і "запускати" хворобу Паркінсона.

Передбачається, що вірус спочатку може викликати запалення нейронів, а після цього наносити "другий удар", який призводить до нейродегенерації і, відповідно, до розвитку хвороби Паркінсона.

Відео дня

Вони також нагадали, що після пандемії іспанського грипу в 1918-1920 роках у світі через кілька років майже втричі зросла кількість людей із хворобою Паркінсона. Однак для доказів зв'язку між хворобами потрібні більш детальні дослідження.

Як писав OBOZREVATEL, раніше вчені з Іспанії заявили, що коронавірус пошкоджує тільки специфічні органи людини, зокрема легені, печінку, нирки, серце і нервову систему, але не весь організм.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки