Як запобігти хворобі Альцгеймера і при чому тут звані вечері: дослідження

7,3 т.
Як запобігти хворобі Альцгеймера і при чому тут звані вечері: дослідження

Мета дослідження, проведеного неврологами з Університету Альберти, полягала в тому, щоб визначити чинники, які можуть впливати на ризик розвитку хвороби Альцгеймера, а також знайти способи захисту від вікових змін пам'яті.

Результати досліджень були опубліковані в журналі Journal of Alzheimer's Disease, повідомляє EurekAlert!.

Погіршення пам'яті – перші ознаки когнітивних і нейродегенеративних захворювань, до яких належить і хвороба Альцгеймера. Зусилля вчених, спрямовані на запобігання або відстрочку розвитку подібних хвороб, мають вирішальне значення для розробки заходів проти зниження пам'яті.

Як запобігти хворобі Альцгеймера і при чому тут звані вечері: дослідження
Відео дня

Дослідники показали, що люди зі здоровою пам'яттю у віці 55-75 років в більшості були жінками, освіченими і брали активну участь у громадських заходах, таких як проведення вечері. Важливим є і участь в освітньому процесі, наприклад, в освоєнні комп'ютера або вивченні іноземної мови. У людей старше 75 років здорова пам'ять була пов'язана з більш низькою частотою серцевих скорочень, більшою активністю самообслуговування і живими супутниками життя, у них спостерігалося менше депресивних симптомів. Навпаки, люди зі зниженою пам'яттю були менш активні в соціальній діяльності, пізнавальних заходах, менше займалися самообслуговуванням.

Ці фактори ризику можуть бути використані для стимулювання здорового старіння пам'яті, а також для запобігання або уповільнення її погіршення.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки