Знайдено спосіб лікування хвороби Альцгеймера

8,2 т.
Знайдено спосіб лікування хвороби Альцгеймера

Вчені виявили, що для відновлення розумових здібностей людей старше 60 років потрібен слабкий електричний струм. Вважається, що крихітні електричні імпульси синхронізують їх мозкові хвилі, щоб мозок міг більш ефективно працювати.

Знайдено спосіб лікування хвороби Альцгеймера

Доктор Роберт Рейнхарт з Бостонського університету, який проводив дослідження, сказав, що дані результати важливі, тому що вони дають нам нове розуміння основ роботи мозку для поліпшення пам'яті, а також для розуміння вікових змін в органі мислення. Рейнхард припускає, що негативні вікові зміни не є необоротними, є можливість повернути колишню функцію короткочасної пам'яті, розлад якої спостерігається при хворобі Альцгеймера.

Відео дня
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки