З'ясувалася нова причина старіння

З'ясувалася нова причина старіння

Клітини людини із віком руйнуються і втрачають здатність ділитися ресурсами, що може призвести до остеопорозу, артриту, серцево-судинних захворювань і навіть раку.

За даними видання Phys.org, такого висновку дійшла дослідницька група, яку очолювали фахівці з Університету Західної Австралії.

Уточнюється, що клітини в організмі спільно працюють над розподілом та забезпечують нормальне функціонування організму, проте з віком втрачають здатність ділитися ресурсами.

З'ясувалася нова причина старіння
Відео дня

Вчені виявили зв'язок між мітохондріями в кісткових клітинах і дендритною системою, яка визначає, чи будуть клітини ділитися ресурсами.

Клітини з часом припиняють ділитися ресурсами

Перенесення здійснюється через систему з оточених мембраною порожнин, бульбашок і каналів. Ключову роль відіграє фермент мітофузин-2, який пов'язує мітохондрії з ретикулумом.

З віком активність сполуки знижується, порушується розподіл мітохондрій та їхнє перенесення в мережу остеоцитів. А це сприяє збільшенню ризику загибелі клітин і розвитку захворювань.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені дійшли висновку, що старіння залежить від швидкості ходьби.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки