Нові правила в лікарнях: українців попередили про нюанс з деклараціями

104,2 т.
Нові правила в лікарнях

Якщо лікар відмовляється підписувати з вами декларацію, мотивуючи відмову тим, що вже набрав оптимальну кількість пацієнтів, потрібно повідомити про це головного лікаря або МОЗ.

Таку пораду дав заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк в Facebook.

"Рано панікувати, що "хороших лікарів розібрали". Ви можете вибирати лікаря, якому довіряєте. Але і не зволікайте, адже рано чи пізно хороших лікарів таки розберуть", - підкреслив він.

За його даними, від старту кампанія "Доктор для кожної сім'ї", всього три сімейні лікарі та два педіатри в Україні набрали потрібну кількість пацієнтів

Відео дня

"За місяць кампанії набрати ліміт пацієнтів майже неможливо. На сьогодні це зробили лише 5 лікарів на всю країну. Це три сімейних лікарі (в Полтавській, Чернігівській та Донецькій областях) і два педіатри (обидва - Донецька область). Більшість лікарів знаходиться досить далеко від лімітів", - зазначив Ковтонюк.

Він нагадав, що для сімейного лікаря оптимальна кількість пацієнтів - 1800, терапевта - 2000, педіатра - 900.

Як повідомляв OBOZREVATEL.UA, уже через кілька місяців лікарні почнуть фінансувати за принципом "гроші йдуть за пацієнтом". На молодого українця будуть виділяти 370 грн/рік, на підлітка - 814 грн, на старого - 740 грн, а на дитину до 5 років - 1480 грн.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки