МоваЯзык

/ mamaclub

Новорічні солодощі для дітей: з'ясувалася прихована небезпека

В Україні новорічні подарункові набори можуть містити неякісні або прострочені цукерки.

Про це УНН розповів експерт Олексій Дорошенко. За його словами, одна з основних небезпек — це термін придатності цукерок, який складно перевірити через те, що вони знаходяться в коробці.

"На жаль, бувають випадки, коли в подарункові набори фасують цукерки, термін придатності яких закінчується, оскільки ніхто ніколи не переглядає, що в цьому подарунковому наборі. На окремих цукерках немає терміну придатності, тому фактично встановити, якої якості і термін придатності у солодощів — неможливо", — зазначив експерт.

Якщо купувати цукерки окремо, покупець може подивитися на їх етикетку, потримати в руках. Однак якщо купувати цукерки у вигляді подарункового набору, то розпакувати без пошкодження упаковки його неможливо. До того ж, як запевняє експерт, це ще на 10-15% дорожче.

При цьому глава Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів Києва Олег Рубан додав, що, згідно з прийнятим вчора закон про маркування продуктів, на упаковці всіх продуктів харчування, які реалізуються, повинні обов'язково міститися всі відомості про товар, про його походження, про склад продукту і вміст шкідливих речовин, а також про умови і гарантійний термін зберігання.

"Якщо цього немає, цей товар не повинен реалізовуватися", — підкреслив Рубан.

Як писав OBOZREVATEL, стала відома погода в Україні на Новий рік.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

1
Коментарі
6
1
Смішно
0
Цікаво
5
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини