Одеський університет намагаються ''захопити'': у МОЗ повідомили деталі

58,7 т.
Одеський університет намагаються ''захопити'': у МОЗ повідомили деталі

Міністерство охорони здоров'я України заявило про рейдерське захоплення Одеського національного медичного університету (ОНМУ).

Відповідне повідомлення оприлюднено на офіційному сайті Міністерства охорони здоров'я. До Єдиного держреєстру було внесено запис про виконання обов'язків ректора ОНМУ Юрієм Сухіним. При цьому в прес-службі відзначили, що міністерство такого наказу не видавало.

"21 листопада 2018 МОЗ України стало відомо про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР), а саме, що було внесено запис про виконання обов'язків ректора Одеського національного медичного університету Сухіним Ю.В.", — сказано в повідомленні.

Відео дня

У міністерстві наголосили, раніше у відповідь на їхню скаргу Міністерство юстиції скасувало рішення про реєстрацію в ЄДР Сухіна.

У МОЗ просять утриматися від обробки документів за підписом Юрія Сухіна та заявляють, що мають намір звернутися в правоохоронні органи.

Одеський національний медичний університет

Як писав OBOZREVATEL, раніше університет Одеси потрапив у скандал через портрет Захарченка. Фото загиблого ватажка терористів "ДНР" у рамочці та з чорною стрічкою помітили в кабінеті начальника відділу практики.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки