Біль у спині може бути симптомом раку печінки – вчені

Біль у спині може бути симптомом раку печінки

Британські медики вважають, що біль у ділянці правої лопатки може бути симптомом онкологічного захворювання – раку печінки.

Обумовлено цей симптом тим, що метастази або сама пухлина подразнюють нерви, які сигналізують, що біль виходить від лопатки, пише Express.

Однак насправді неприємне відчуття концентрується в печінці. Біль, за даними вчених, може з'являтися в правому плечі або, в окремих випадках, по всій спині.

До інших ознак раку печінки належить жовтий колір шкірних покривів, втрата апетиту, темна або дуже бліда сеча, набряк живота, нудота або блювота.

Відео дня

Як повідомляв OBOZREVATEL раніше, одним із ранніх симптомів раку шлунка може бути тривала диспепсія – нетравлення шлунка. Також серед ознак, які повинні змусити людину насторожитися, – безпричинна втрата ваги, постійна втома й інші.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки