МоваЯзык

/ Онкологія

"Діти вмирали щодня": історія трьох пацієнтів, які вилікувалися від раку

Італійці Франческа Пекораро, Оттавіо Демонтіс і Мікеле Биррен поділилися своєю неймовірною історією одужання.

Відповідну історію опублікувала італійська газета La Repubblica, побувавши на зустрічі цих людей.

На сьогодні, Оттавіо носить татуювання, що закривають сліди від численних крапельниць і хімій, Мікеле із задоволенням займається своїм хобі, моделюванням, а Франческа з гордістю милується на двох своїх синів.

Сьогодні майже нічого не вказує на те, що ця трійця перебувала на волосині від смерті і їворіла саркомою кісток. 33 роки тому вони лежали в одній палаті інституту ортопедії Болоньї і всі разом переживали жах бути раковими хворими.

Як пише видання, цим дітям довелося вирости тоді дуже швидко: занадто великий був ризик смерті, а також ампутації кінцівок. Мікеле було 11 років, Оттавіо - 7, Франчесці - 6.

Хіміотерапія на той час була не така, як зараз. "Ліки були білого, жовтого і червоного кольору. Вони були найсмертоноснішими. Ніхто з нас більше ніколи не п'є жовтий лимонад, червону газовану воду "Gingerino" або содову, тому що вони неминуче нагадують про ті дози", - розповідають вони.

За словами Мікеле, тоді їм давали мало шансів на виживання, але вони боролися і тепер вперше, після 33 років, вирішили зустрітися ще раз, щоб відзначити "ювілей життя". Хоч це було давно, цю історію пам'ятають усі. "Були діти, які вмирали від раку, інші не витримували хіміотерапію", - згадує Оттавіо.

"Виживали мало", - додає він. Оттавіо вдалося уникнути ампутації, але за іронією долі, він все ж втратив ногу в мотоаварії.

Був один страшний препарат, він називався "Вінкристин", його приносили в червоному флаконі. Коли він потрапляв у вени, він дуже сильно пік. Ми змусили Оттавіо зняти його червону піжаму, яку подарувала йому мама, ми правда не могли бачити цей колір", - ділиться Франческа.

"Вмирало дуже багато дітей. Нам ніхто нічого не говорив, та ми й не питали. Щоранку ми бачили порожні ліжка і тільки тоді розуміли, що сталося", - розповідає вона.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", крихітні частинки дорогоцінного металу золота можуть бути використані в боротьбі з раком.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
2
Цікаво
1
Сумно
0
Треш

Блоги медицини