Ефективна в 100% випадків: вчені заявили про нову вакцину проти раку

15,9 т.
Ефективна в 100% випадків: вчені заявили про нову вакцину проти раку

Вченим вдалося створити нову вакцину від раку, яка стала ефективною у 100% випробувань на хворих на меланому пацюках. До складу ін'єкції увійшли препарати імунотерапії та хімічні складові.

Як пише журнал Science Alert, вакцина не тільки допомагає лікватися від раку шкіри, але і запобігає його рецидивам. Відзначається, що спочатку вона була покликана стимулювати імунітет для боротьби з пухлинами, проте пізніше в неї додали молекулу Diprovocim — допоміжну речовину, яка посилює ефективність ліків. Цей симбіоз препаратів зробив вакцину ефективною не тільки під час профілактики, а й під час лікування агресивних форм раку у піддослідних пацюків.

Відео дня

"Ця спільна терапія привела до повної ремісії під час лікування меланоми", — зазначив лікар Дейл Богер із Науково-дослідного інституту Скріппа (Каліфорнія), котрий проводив випробування.

Як писав OBOZREVATEL, вчені відкрили новий клас молекул, здатних прискорити розробку універсальної вакцини від раку.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки