Електронні сигарети сприяють розвитку раку грудей – вчені

Електронні сигарети сприяють розвитку раку грудей – вчені

Вплив парів електронних сигарет створює середовище, яке сприятиме розвитку пухлин у грудях та інших частинах тіла.

До такого висновку прийшли вчені з Єльського і Прінстонського університетів, які провели експеримент на мишах, передає Daily Mail.

Одну групу гризунів тримали на свіжому повітрі, а іншу – в приміщенні з парами вейпу. Потім обом групам зробили уколи з клітинами раку грудей і через тиждень з'ясувалося, що у другої групи пухлини росли в два рази швидше.

У мишей, які вдихали пари електронних сигарет, також з більшою ймовірністю розвиваються легеневі метастази, які часто призводять до летального результату.

Відео дня

Як писав OBOZREVATEL, лікарі визначили небезпечний компонент суміші для вейпов, який викликає онкозахворювання.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки