Google став виявляти рак краще лікарів

41,8 т.
Google став виявляти рак краще лікарів

20 травня Google опублікував звіт про новий проект компанії, який направлений на боротьбу з онкологічними захворюваннями. Створена технологія виявляє ракові клітини на томограмах легень з точністю, недоступною людському оку, повідомляє Харб.

Google став виявляти рак краще лікарів

Метою даного проекту компанії Google було створення моделі штучного інтелекту, здатної з високою точністю розраховувати ймовірність розвитку хвороби. Передбачається, що модель буде виявляти найдрібніші новоутворення в грудній клітині пацієнта і співставляти дані з результатами попередніх сеансів, якщо такі є, щоб скласти прогноз з візуалізацією в 3D.

Відео дня

Дана технологія дасть можливість діагностувати рак на ранніх стадіях, зокрема, рак легень, який за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я є найбільш смертоносним з усіх онкологічних захворювань. Ця онкопатологія посідає шосте місце в списку найбільш поширених причин смерті.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки