МоваЯзык

/ Онкологія

Їх любить рак: лікарі назвали найнебезпечнішу професію

Токсини, які виділяються у повітря під час пожежі, викликають рак.

Як повідомляє американське видання, присвячене медицині, не тільки пожежі, а й вдихання диму є надзвичайно небезпечним і призводить до високих рівнів захворюваності на рак серед пожежників.

Крім того, небезпека загрожує пожежним і після гасіння. Так, канцерогенна сажа, яка залишається на пожежному спорядженні і самих пожежних може призводити до захворюваності.

За даними численних досліджень у США, ні серцеві захворювання, ні хвороби легень не є "вбивцею номер один" серед пожежників. На першому місці в списку захворювань стоїть рак.

Це ще пов'язано з тим, що за останні 25 років пожежі стали набагато більш токсичними, ніж це було раніше.

На думку членів профспілки, ключем до вирішення цієї проблеми може стати належна підготовка і хороше обладнання, що захищає весь організм. Крім того, важливо ретельно очищати одяг і пристосування після кожного пожежі.

Згідно з даними досліджень, проведених у США, пожежні мають на 14% вищий ризик смерті від онкологічного захворювання і на 9% вищий ризик його розвитку, ніж все населення країни.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", ведучого ранкового американського шоу Пірса Моргана врятувала від агресивного раку уважна шанувальниця його шоу.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Жити здорово" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини