Її легко усунути: виявилася причина появи раку

63,5 т.
Виявилася причина появи раку

Американські дослідники знайшли одну з причин поширення раку.

Так, були виявлені незвично довгі нитки РНК, які сприяють безконтрольному розмноженню злоякісних клітин, передає "Лента.ру".

Вчені Університету Кейс Вестерн з'ясували, що ці молекули, що містять, як правило, приблизно 20 нуклеотидів, не несуть інформації про амінокислотну послідовність білків і називаються довгими некодуючими РНК (lncRNA). Відомо, що lncRNA беруть участь у регуляції таких процесів, як транскрипція, трансляція, клітинне диференціювання, експресія генів і розмноження клітин.

Відео дня

Вчені провели генну модифікацію злоякісних клітин, заблокувавши синтез lincDUSP. При цьому клітини почали розмножуватися з нормальними швидкостями.

Як повідомляв OBOZREVATEL ,раніше були названі продукти, які провокують рак.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки