МоваЯзык

/ Онкологія

Комаровський розповів, що провокує онкологію

168.8т
Читати матеріал російською

Ультрафіолетове опромінення провокує розвиток онкологічний захворювань у людини.

Про це заявив популярний український лікар Євген Комаровський, відповідаючи на питання про методи дезінфекції за допомогою ультрафіолету, кварцу й озону. За його словами, ультрафіолет здатний вбивати мікроорганізми за рахунок руйнування РНК і ДНК.

"Важливо розуміти, що коли ультрафіолет потрапляє на людину, на її шкіру, на її слизові оболонки, то це дуже великий ризик, тому що ультрафіолетове опромінення, порушуючи структуру РНК і ДНК, провокує розвиток онкологічних захворювань", – наголосив лікар.

Євген Комаровський

Євген Комаровський. Джерело: Скрін відео

Скрін відео

За його словами, за допомогою кварцу, ультрафіолету й озону можна вбивати все живе, але при цьому необхідно виключити потрапляння їх променів на людину. Комаровський наголосив, що ультрафіолет і кварц не використовуються в звичайному житлі з метою дезінфекції, оскільки вони змінюють структуру кисню. Включати такі лампи можна там, де було багато людей і багато інфекцій, наприклад, у медичних установах, і тільки тоді, коли люди пішли.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Комаровський розповів про альтернативу антисептикам для рук, а також пояснив, які дезінфікуючі засоби використовувати не можна.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

0
Коментарі
7
5
Смішно
43
Цікаво
0
Сумно
7
Треш

Блоги медицини