Косить 20-річних: названі причини появи небезпечного виду раку

36,4 т.
Лікування раку

Рак прямої кишки дуже "помолодшав" і тепер найчастіше діагностується у віці від 20 до 29 років.

Вчені довели, що поширенню цього виду раку сприяє неправильне харчування і ожиріння, пишуть "Известия".

Так, наприклад, у Данії в останні роки зростання даного захворювання склав 18,1% щорічно. Високі показники і в таких країнах, як Великобританія, Канада, Австралія.

Читайте: Броколі назвали секретною зброєю в боротьбі з раком

Косить 20-річних: названі причини появи небезпечного виду раку
Відео дня

"Хоча захворюваність на колоректальний рак у дорослих молодше 50 років залишається значно нижчою в порівнянні з такою у старших вікових групах, наші висновки викликають стурбованість. Національні програми з пропаганди здорового харчування і фізичної активності можуть бути найбільш ефективним підходом для боротьби з цим явищем", — заявили автори дослідження з Міжнародного агентства із дослідження раку у Ліоні (Франція).

На даний час рак ободової і прямої кишки займає третє місце серед найпоширеніших видів онкозахворювань. У 2018 році було діагностовано 18 млн випадків.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні щорічно вмирають 1100 осіб від онкологічного захворювання шкіри – меланоми. За словами медиків, цей вид раку стає все більш агресивним.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки