Лікарі назвали 5 способів уникнути раку після 40 років

14,7 т.
Лікарі назвали 5 способів уникнути раку після 40 років

Як повідомляє Британський центр дослідження раку, змінивши спосіб життя ви можете знизити ризик розвитку раку після 40 років. Більш того, ніколи не пізно почати!

Лікарі стурбовані статистикою захворювання - в Великобританії кожен другий хворіє на рак в той чи інший момент життя, а це близько 350 тисяч осіб на рік.

Деякі вважають, що захворювання розвивається внаслідок генетичної схильності. Однак, існують способи знизити ризики, навіть при сприятливих факторах для розвитку захворювання.

Кинути палити

Повна відмова від куріння суттєво знижує ризик розвитку онкології. Куріння "відповідально" за 14 видів раку, включаючи серцево - судинні захворювання і деякі хвороби легенів.

Відео дня

Навіть якщо ви кинули шкідливу звичку протягом одного року - це вже суттєве зниження ризику онкології.

схуднути

Банально здорову вагу, збалансоване регулярне харчування є суттєвою підтримкою організму в профілактиці раку.

Американське співтовариство раку стверджує, що втрата ваги знижує ймовірність захворювання на рак молочної залози і після менопаузи, а так же попереджає агресивні форми раку простати у чоловіків.

Знизити споживання алкоголю

Надмірне вживання алкогольних напоїв може спровокувати рак печінки, стравоходу, рота і горла. Тому, зниження кількості випитого на вечірках з друзями дозволяє вам уникнути зайвих ризиків.

Крім цього, лікарі наполягають на зниженні в щоденному раціоні кількості обробленого і червоного м'яса, солодких напоїв і продуктів з високим вмістом калорій, таких як піца і тістечко.

Убезпечити своє перебування на сонці

Сонячні опіки провокують розвиток меланоми. Тому, лікарі рекомендують триматися в тіні між 11 і 3 годинами дня, наносити на шкіру сонцезахисні креми не менше 15 SPF.

Читайте: "Це було пекло": 39-річна американка оголосила бій меланоми

бути активним

Активний спосіб життя, фізичні навантаження значно знижують вірогідність раку товстої кишки, раку молочної залози і раку ендометрія.

І пам'ятайте, ніколи не буває занадто пізно, щоб почати вживати заходів, щодо запобігання раку!

Як раніше повідомляв "Обозреватель", страхи теж можуть стати причиною раку

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки