Лікарі назвали ранні симптоми раку

48,7 т.
Лікарі назвали ранні симптоми раку

Онкологи назвали ранні симптоми прояву онкологічних захворювань.

Лікарі відзначили, що потрібно проходити медогляди, щоб не виявити рак на стадії, коли медицина вже безсила, передає "МК".

Першим симптомом часто є хронічна втома. При перших її проявах потрібно звертатися до лікарів.

Також різкі скачки зміни ваги говорять про серйозні порушення в роботі організму. Найчастіше саме цей симптом пов'язують з онкологічним захворюванням.

Симптомом є постійні або періодичні болі, коли є дискомфорт у певній частині тіла. Лікарі наголошують, що будь-який біль, який відчувається протягом періоду часу, ненормальний.

Відео дня

Крім того, новоутворення на шкірі завжди вказують на дисбаланс в організмі. Будь-які гнійники, родимки, фурункули і навіть прості прищі свідчать про внутрішні проблеми.

Ще варто звернути увагу на підвищену температуру в межах 37 з невеликим градусів.

Медогляд у лікаря

Серед інших симптомів називаються безпричинний "кашель курця", прискорене сечовипускання, особливо з присутністю в сечі крові, а також набряки, які в деяких випадках також можуть говорити про серйозне захворювання.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Міністерстві охорони здоров'я попередили, що українців масово косить рак.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки