Майстер манікюру виявила у клієнтки агресивну меланому: фотофакт

15,8 т.
Майстер манікюру виявила у клієнтки агресивну меланому: фотофакт

Коли майстер манікюру побачила темну смугу посередині нігтя у своєї клієнтки, вона відразу зрозуміла, що це, швидше за все, маловідомий симптом раку шкіри і порадила звернутися до лікаря.

"Я не хотіла лякати свою клієнтку, така смуга може говорити і про нестачу кальцію або це може бути просто згусток крові, однак передчуття у мене були погані", - розповідає Джин.

В результаті у клієнтки була діагностована агресивна форма меланоми, яка поширилася на лімфатичні вузли і прогнози невтішні.

Майстер закликає уважно стежити за своїми нігтями, будь-яка зміна може бути симптомом небезпечних захворювань. Рання діагностика може врятувати вам життя!

Відео дня

Зміни в кольорі, фактурі і товщині нігтів і нігтів на ногах можуть вказувати на проблеми зі здоров'ям.

Точки на нігтях можуть свідчити про псоріазі або екземі, а також реактивному артриті і алопеції.

Знебарвлені нігті можуть говорити про дріжджовий або грибкової інфекції.

Гвоздь з грибковою інфекцією може виглядати негарно, часто потовщується і може бути білим, чорним, жовтим або зеленим.

Увігнуті нігті свідчать про дефіцит заліза, а також про червоний вовчак, хвороби Рейно.

Незвично вигнуті нігті можуть бути викликані цілим рядом медичних умов - тривале захворювання легенів або серцево-судинної системи, запальне захворювання кишечника, цироз печінки.

У будь-якому випадку, якщо на нігтях ви почали помічати зміни кольору, структури, форми, які не баріться і звертайтеся до лікаря.

Як повідомляв раніше "Обозреватель", хвилясті нігті можуть говорити про захворювання.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки