Названа дієта, яка допомагає здолати рак

52,8 т.
Названа дієта, яка допомагає здолати рак

У профілактиці лікування онкологічних хвороб може допомогти вживання овочів і фруктів.

Таке харчування сприяє підвищенню ефективності хіміотерапії і променевої терапії при лікуванні раку. До такого висновку прийшли вчені зі США, передає Nature.

З раціону мишей виключили речовину метіонін, яка присутня в білкових продуктах. Їм не давали м'ясо, рибу і молочні продукти.

З'ясувалося, що обмеження в раціоні амінокислоти метіоніну позитивно впливає на ефективність хіміотерапії і променевої терапії при лікуванні раку через контрольовані і відтворювані зміни одинвуглецевого метаболізму.

Відео дня

Системний метаболізм покращувався і у людей при обмеженні метіоніну. В цей же час посилювався ефект препарату 5-фторурацилу, який має протиракову дію.

Раніше вчені прийшли до висновку, що причиною виникнення онкологічних захворювань у людини є дисфункція гена TP53, який зазвичай зупиняє ріст і поділ клітин при її пошкодженні.

Дієта при раку

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені сказали, як уберегтися від раку легенів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки