Названий продукт, що знижує ризик розвитку раку

16,8 т.
Названий продукт, що знижує ризик розвитку раку

Поїдання три рази в тиждень риби значно знижують ризик розвитку раку кишечника.

Про це заявили фахівці Міжнародного агентства з вивчення раку, пише The Telegraph.

Повідомляється, що дослідження тривало 15 років, і в ньому взяли участь 476 160 осіб з Європи. Виявилося, що ті люди, які вживали рибу, на 12% рідше страждали від злоякісної пухлини кишечника, яка є четвертим за поширеністю онкологічне захворювання в Великобританії і одним з найнебезпечніших типів раку в усьому світі.

Відео дня

При цьому ризик знижувала як жирна, так і пісна риба, а вживання молюсків не зробило ніякого ефекту. Згідно з однією з гіпотез, такий вплив пояснюється наявністю специфічних жирних кислот, наприклад, омега-3, які містяться майже виключно в рибі і мають протизапальну дію.

риба

Як повідомляв OBOZREVATEL, розроблений новий тест для раннього виявлення раку простати, який є одним з найбільш поширених онкопатологій серед чоловічого населення.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки