Названий вітамін, що вбиває рак

Названий вітамін, що вбиває рак

Вітамін В12 запускає в організмі процес руйнування і загибелі ракових клітин. Працює він разом з протипухлинною речовиною.

Комбінація з В12 допомагає запустити в ракових клітинах окислювальних процес, повідомили біофізики РАН. Саме цей вітамін підсилює агресивне окислення в клітинах діетилдитіокарбамату DDC, передає Biomolecules.

Протипухлинні ліки часто створюють з тим розрахунком, щоб в ракових клітинах включилася програма суїциду, щоб вони померли, не турбуючи оточуючих. Виявилося, що вітамін В12 разом з DDC може вбивати такі клітини, включаючи в них самовбивчу програму – параптоз.

Відео дня
Названий вітамін, що вбиває рак

Як повідомляв OBOZREVATEL, пацієнти з онкологією важче переносять коронавірус.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки