Нічого святого! Лікування дитячої онкології закатають в асфальт

Нічого святого! Лікування дитячої онкології закатають в асфальт

Гроші, призначені на лікування дітей, хворих на рак, пустили на ремонт доріг у Львівській області.

Як Кабінет міністрів міг взагалі до такого додуматися?!

Свіже розпорядження не збільшує допомогу хворим, але і не обходить його стороною. Наші міністри та їх голова забрали 62 млн з бюджету програми, спрямованої на удосконалення діагностики дитячої онкології, "на покращення стану автомобільних доріг".

Чому, незважаючи на високу захворюваність на рак, гроші наполегливо закатують в асфальт, витрачають на красиві фасади і взагалі на що завгодно, тільки не на порятунок людських життів?

Відео дня
Нічого святого! Лікування дитячої онкології закатають в асфальт
Нічого святого! Лікування дитячої онкології закатають в асфальт

Лариса Лавренюк, яка керує Фондом допомоги онкохворим дітям "Краб", вже висловила своє обурення у Фейсбуці. Думаю, вона не остання.

"Оу, в онкології 104 752 тис виявилися зайвими... Так вирішив Денис Шмигаль Кабінет Міністрів України. Дійсно, навіщо нам діагностика? Та й ліки ми ще ж не повним списком купуємо... Так, краще мати гарні-гарні дороги. Щоб приємно було тікати з цієї країни..."

У цієї влади немає нічого святого! Їм наср*ти, що в країні пандемія коронавируса, епідемія раку, злидні. Дороги повинні бути відремонтовані. Для їзди на двоколісному?

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки