Поширена операція загрожує розвитком раку: вчені розкрили загрозу

32,4 т.
Поширена операція загрожує розвитком раку: вчені розкрили загрозу

Видалення апендикса у чоловіків може бути пов'язано з раком простати, який з'явиться через багато років.

До такого висновку прийшли шведські вчені з Університету Еребру, повідомляє Daily Mail.

Фахівці відзначають, що у 70% тих, кому був вирізаний апендикс у віці до 20 років, пізніше діагностували рак передміхурової залози. При цьому ті, у кого не було апендициту в тому віці, не мав онкологічних захворювань передміхурової залози.

Крім того, наявність апендикса впливає на смертність через рак простати. Ті чоловіки, у яких був апендицит в юнацькому віці, вмирають від онкологічних захворювань передміхурової залози майже в 9 разів частіше, ніж ті, у кого не було проблем з апендиксом в юнацтві.

Відео дня

Як повідомляв OBOZREVATEL, вченим вдалося вилікувати рак на останній стадії у трьох пацієнтів з важковиліковними формами захворювання.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки