Познер – про боротьбу з раком: мені загрожувало видалення сфінктера, я наклав би на себе руки

Познер двічі переніс онкологічні захворювання

Російський журналіст Володимир Познер заявив, що йому загрожувало видалення сфінктера через онкологічне захворювання прямої кишки.

В інтерв'ю Дмитру Гордону телеведучий зізнався, що він був готовий на це і краще б наклав на себе руки, передає інтернет-портал "Гордон" (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Познер двічі переніс онкологічні захворювання

Журналіст зазначив, що у разі видалення сфінктера, йому довелося б ходити з мішечком для збору калу.

"Лікар, який виявив це, сказав мені, що утворення розташоване дуже близько до сфінктера. "Вам потрібно робити операцію. І не виключено, що доведеться сфінктер видалити. Ви будете ходити з мішечком на поясі". Я йому сказав: "Я прожив чудове життя, повне в усіх відношеннях. Я так не житиму. Але просто так я не піду", – зізнався Познер.

На уточнення Гордона, чи покінчив би з собою Познер, той відповів: "Так".

Телеведучий розповів, що він консультувався з лікарями в США, Ізраїлі, Франції, Англії та Німеччині. В останній йому вдалося знайти фахівця, який успішно провів операцію за допомогою робота.

"Він мені сказав: "По-перше, у вас не пізня стадія. По-друге, відстань до сфінктера, на мій погляд, не є небезпечною. І по-третє, оперую за допомогою робота". Робот називається, як не дивно, Леонардо да Вінчі. І я сказав: "Давайте робити". Він мав рацію. У мене був рак другого ступеня. І він мені залишив сфінктер", – пояснив журналіст.

Познер поборов рак двічі. Вперше в 1993 році у нього діагностували рак простати, а через 21 рік – прямої кишки.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Великій Британії 32-річна жінка з термінальною стадією раку повністю вилікувалася завдяки революційному методу боротьби із захворюванням.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки