Ті, хто пережив інсульт, ризикують захворіти на ще більш смертоносну хворобу

16,2 т.
Ті, хто пережив інсульт, ризикують захворіти на ще більш смертоносну хворобу

У багатьох людей, які перенесли інсульт, незабаром був діагностований рак.

Про це свідчать недавні дослідження, пише EXPRESS .

Вони виявили, що захворюваність на рак у тих, що вижили після інсульту був майже вдвічі вище, ніж серед населення в цілому.

Результати, які будуть представлені в Європейському суспільстві медичної онкології, показали, що найбільш частими типами раку були рак товстої кишки, легенів і простати.

Вони виявили, що протягом 18 місяців після перенесення інсульту, у 7,6 відсотка тих, що вижили був діагностований рак.

Відео дня

Це вище на 4,5 відсотка очікувань від загальної популяції.

Читайте: Позбутися від раку за "60 секунд": вчені представили нове обладнання

"Діагноз" рак "був поставлений протягом шести місяців після інсульту, причому діагностується вже серйозна стадія. Це свідчить про те, що рак вже був присутній, коли стався інсульт, але не було ніяких симптомів", - говорить автор дослідження доктор Якобо Рогадо.

Крім того, майже дві третини пацієнтів, у яких був знайдений рак, була стадія з метастазами - де рак поширюється на нові ділянки тіла - або місцево-поширеним захворюванням.

Перенесли інсульт пацієнти повинні обстежитися на ракові захворювання протягом року після інсульту. Особливо це стосується літніх пацієнтів, які або вже стикалися з раком раніше, або які мають високий фібриногену, або низький рівень гемоглобіну.

Щоб підтвердити зв'язок між раком і інсультом потрібні подальші дослідження.

Як повідомляв раніше "Обозреватель", є ознаки раку, які можна виявити при статевому акті.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки