Ризик найбільш високий: з'ясувався "критичний" для раку вік

рак

Найвищий ризик ракових захворювань настає у віці приблизно 60 років.

Це з'ясувалося під час досліджень американських і російських учених, передає "АиФ Украина".

Водночас середній показник, за даними Товариства клінічної онкології, – 64 роки.

Найчастіше в жінок у цьому віці діагностується рак молочної залози, у чоловіків же виявляють захворювання підшлункової. Рак печінки молодший, на нього частіше страждають, починаючи з 55 років.

Експерти стверджують, що причиною є неякісне харчування, яке особливо посилюється в старшому віці, і накопичення токсинів через шкідливі звички.

Відео дня

Також медики рекомендують звертати увагу на незначні симптоми, які можуть бути причиною початкової стадії раку: потовиділення, хрипота, незначне підвищення температури тіла, хронічна втома й зміни в шлунково-кишковому тракті. Рання діагностика підвищує шанси на одужання.

Ілюстрація. Рак

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше стало відомо, що ракові пухлини, зокрема в легенях, можуть викликати досить популярні вітаміни групи В (В6, В9 або В12).

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки