Руйнує пухлину: знайдений суперфрукт, що вбиває рак

33,5 т.
Руйнує пухлину: знайдений суперфрукт, що вбиває рак

Учені визнали китайські фініки Ziziphus jujuba одним з найефективніших засобів для профілактики і лікування пухлин різної тяжкості.

Відзначається, що після їх прийому в організмі людини нормалізується обмін речовин, а клітини і тканини насичуються вітаміном С, повідомляє "Лайф".

Лабораторні дослідження показали, що тканини, насичені вітаміном С і антиоксидантами, значно краще відповідають на атаку ракових клітин, викликаючи стрес новоутворень і викликаючи їх розпад.

Китайські фініки, за словами вчених, також містять 18 з 24 життєво важливих амінокислот, що нормалізують синтез білків в організмі людини. Перші результати в організмі як здорової, так і хворої людини починають проявлятися після тижня регулярного вживання фруктів.

Відео дня

Як повідомляв OBOZREVATEL, вчені з'ясували, що деякі онкохворі пацієнти несприйнятливі до лікування через те, що клітини раку мають специфічний білок на своїй поверхні.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки