"Теж поставили цей діагноз": Москаль зізнався в онкології

59,5 т.
'Теж поставили цей діагноз': Москаль зізнався в онкології

Ексголова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль поборов рак.

Про це він повідомив у Facebook після запису інтерв'ю з журналісткою Яніною Соколовою, яка також нещодавно зіткнулася зі смертельною хворобою.

"Мало хто знає, але в кінці вісімдесятих років минулого століття мені теж поставили цей страшний діагноз – рак. І чесно сказали, що жити мені залишилося лише кілька років", – написав Москаль.

Він заявив, що тоді вивчив усю медичну літературу, перепробував усі народні методи й об'їздив усіх лікарів.

Відео дня

"Але через кілька років виявилося, що хвороби немає. Чи то я її таки вилікував, то чи з самого початку лікарі помилилися. Два роки були викинуті з життя, зате я перестав боятися", – додав він.

Москаль і Соколова

Як писав OBOZREVATEL, вчені з Європейського інституту онкології в Мілані виявили причину виникнення раку в людському організмі.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки