Треба їсти кожен день: названо продукти, що захищають від раку

28,8 т.
Треба їсти кожен день: названо продукти, що захищають від раку

Вживання ряду продуктів може захистити організм від можливості розвитку раку.

Про це свідчать результати деяких досліджень, проведених в пошуках відповідей, передає НВ.

Чорниця – містить багато вітамінів і антиоксидантів, які нейтралізують вільні радикали. А останні, як відомо, лежать в основі запальних процесів в організмі. Чорниця знижує ризик виникнення раку грудей, кишечника, сечового міхура, легенів і шкіри.

Чорниця від раку
Відео дня

Часник – містить компоненти сірки, які здатні стимулювати імунну систему і підвищувати її здатність знищувати ракові клітини.

Брокколі – містить такі ж компоненти, що й часник. Також деякі речовини, що містяться в броколі, активно знищують стовбурові клітини.

Горіхи – мінерали здатні знищувати ракові клітини і допомагає здоровим відновлювати пошкоджені ділянки ДНК.

Горіхи від раку

Ківі – містяться поліненасичені жирні кислоти омега-3. Це найважливіша для здоров'я речовина.

Грейпфрут – в ньому досить речовини лікопіну, який успішно протидіє раку.

Названо продукти, які захищають від раку

Як повідомляв OBOZREVATEL, існує сім ознак, які можуть свідчити про розвиток онкології. Медики рекомендують своєчасно звертати на них увагу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки