У США з'явився "історичний" препарат проти раку

25,5 т.
У США з'явився 'історичний' препарат проти раку

У США буквально днями затвердили використання нового препарату проти раку.

Як повідомляє Express.co.uk, адміністрація США з контролю за продуктами і ліками (FDA) описала своє рішення як "історичне".

В організації схвалили ліки під назвою CAR-T - перші "живі ліки" від раку - яке може успішно лікувати певний тип раку крові у 83% людей.

Він працює шляхом перегляду власної імунної системи пацієнта, тому він атакує гострий лімфобластний лейкоз.

Лейкоцити витягуються з крові, а потім генетично перепрограмовуються, щоб знайти й усунути рак.

Відео дня

Потім вони вливаються назад у пацієнта, де вони потім будуть розмножуватися.

На відміну від сучасних методів лікування, таких як хірургія або хіміотерапія, препарат може бути адаптований до кожної людини.

Лікування буде коштувати 475 тис. доларів США.

"Ми вступаємо в нову еру медичних інновацій, маючи можливість перепрограмувати власні клітини пацієнта, щоб атакувати смертельний рак", - сказав доктор Скотт Готліб із США.

Однак терапія пов'язана з деякими ризиками. Зокрема, вона може привести до потенційно небезпечного для життя синдрому вивільнення цитокінів, але це можна контролювати за допомогою ліків. Лікування може також допомогти боротися з іншими видами раку крові.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", дослідники з Вашингтонського університету розробили додаток, який може допомогти виявити рак підшлункової залози на ранніх стадіях.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки