У США з'явився "історичний" препарат проти раку

21,8 т.
У США з'явився 'історичний' препарат проти раку

У США буквально днями затвердили використання нового препарату проти раку.

Як повідомляє Express.co.uk, адміністрація США з контролю за продуктами і ліками (FDA) описала своє рішення як "історичне".

В організації схвалили ліки під назвою CAR-T - перші "живі ліки" від раку - яке може успішно лікувати певний тип раку крові у 83% людей.

Він працює шляхом перегляду власної імунної системи пацієнта, тому він атакує гострий лімфобластний лейкоз.

Лейкоцити витягуються з крові, а потім генетично перепрограмовуються, щоб знайти й усунути рак.

Відео дня

Потім вони вливаються назад у пацієнта, де вони потім будуть розмножуватися.

На відміну від сучасних методів лікування, таких як хірургія або хіміотерапія, препарат може бути адаптований до кожної людини.

Лікування буде коштувати 475 тис. доларів США.

Читайте: Убити за 60 секунд: вчені придумали Нанопристрій, який знищить ракові клітини

"Ми вступаємо в нову еру медичних інновацій, маючи можливість перепрограмувати власні клітини пацієнта, щоб атакувати смертельний рак", - сказав доктор Скотт Готліб із США.

Однак терапія пов'язана з деякими ризиками. Зокрема, вона може привести до потенційно небезпечного для життя синдрому вивільнення цитокінів, але це можна контролювати за допомогою ліків. Лікування може також допомогти боротися з іншими видами раку крові.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", дослідники з Вашингтонського університету розробили додаток, який може допомогти виявити рак підшлункової залози на ранніх стадіях.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки