Убиває рак: з'ясувалася користь популярної в Україні осінньої ягоди

57,3 т.
Убиває рак: з'ясувалася користь популярної в Україні осінньої ягоди

У шкірці винограду міститься речовина, що є природним антибіотиком з унікальними властивостями. Зокрема цей компонент може з високою ефективністю запобігати розвитку раку легенів.

Такого висновку дійшли фахівці Женевського університету (Швейцарія). "Крім скорочення споживання тютюну та інших продуктів, які містяться у звичайній сигареті, може виявитися ефективним ресвератрол — природний антибіотик, який отримують зі шкірки винограду", — розповіли автори дослідження, передає "МедикФорум".

Вчені встановили: якщо ввести ресвератрол назально, він здатний допомогти у терапії раку легенів. Цей ефект був помічений під час дослідів на мишах, яких помістили у середовище, що провокує розвиток раку легенів.

Відео дня

Так, у 45% мишей, які отримували ресвератрол назально, розвинулося менше пухлин.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені попередили, що близько 1,4 мільярда осіб у майбутньому ризикують зіткнутися з цукровим діабетом 2-го типу, серцево-судинними захворюваннями, деменцією (недоумством), раком грудей і товстої кишки через недостатню фізичну активність.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки