В Україні може з'явитися державне страхування від раку: що відомо

19,1 т.
В Україні може з'явитися державне страхування від раку: що відомо

В Україні з 2020 року може з'явитися державне страхування від онкологічних захворювань. Це стосуватиметься тих громадян, які перебувають у зоні ризику.

Про це на засіданні Кабінету міністрів 3 квітня повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Реалізовувати механізм страховки може Національна служба здоров'я, пише "РБК-Україна".

"Я вважаю, що з 2020 року потрібно впровадити механізм гарантування людині, якщо, не дай Бог, щось сталося, отримати необхідне фінансування на лікування. Можливо, через механізми страхування", – повідомив Гройсман.

Відео дня

Як відомо, найбільше випадків раку в Україні зустрічалися в східному регіоні. На 100 000 населення там припадає від 400 пацієнтів.

Ілюстрація

Як писав OBOZREVATEL, у березні в Україні вперше успішно застосували брахітерапію для лікування раку. Ця методика лікування полягає в тому, що пацієнт сидить на кріслі, на якому відбувається впровадження джерел, що приєднуються до апарата. Такий метод лікування часто використовується в європейських країнах та на заході.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки