Вбиває 14 видів раку: медики розповіли про дивовижні властивості овоча

98,6 т.
Вбиває 14 видів раку: медики розповіли про дивовижні властивості овоча

Часник є натуральним антибіотиком, який до того ж може боротися з бактеріями і вірусами, а також допомагає запобігти деяким видам раку.

Як стало відомо "МедОбозу", його "лікувальні" властивості пов'язані зі сироутримувачем з'єднанням, аллицином. Воно міститься у свіжому, подрібненому часнику.

Кожні 100 грамів часнику містять близько 150 калорій. Часник також збагачений вітамінами B1, B2, B3 і B6, фолієвою кислотою, вітаміном C, кальцієм, залізом, магнієм, марганцем, фосфором, калієм, натрієм і цинком.

Споживання часнику може допомогти в лікуванні або профілактиці багатьох захворювань, таких як:

Відео дня

1. Стійка до антибіотиків синьогнійна інфекція, що вражає дихальну систему, шлунково-кишковий тракт, м'які тканини, нервову та інші системи організму.

2. Стафілокок

3. Грибкові інфекції

4. Цитомегаловірусні інфекції

5. Бактеріальні інфекції, викликані бактерією Хелікобактер пілорі

6. Афлатоксікоз, пов'язаний з мікотоксином

7. Кандидозні (дріжджові) інфекції

8. Інфекції ВІЛ-1

9. Множинні лікарські резистентні клострідіальні інфекції

10. Стрептоккокові інфекції

11. Вібріонні інфекції

12. Вірусні бактеріальні інфекції: герпес (тип 1 і 2), везикулярний стоматит, вірус парагрипу (тип 3), вірус коров'ячої віспи і риновіруси (тип 2).

Використання часнику як лікування багатьох захворювань і злоякісних новоутворень було інтегровано протягом століть, починаючи з Гіппократа, який радив своїм пацієнтам споживати велику кількість часнику, щоб лікувати рак.

Часник асоціюють з лікуванням 167 проблем здоров'я і захворюваннями. Однак більшість досліджень показують, що найбільш домінуюча роль часнику полягає у лікуванні або запобіганні серцевих захворювань і раку.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", експерти з Університету Аделаїди, Австралія, виявили, що лауринова кислота (яка становить 50% кокосового масла) може знищити понад 93% ракових клітин товстої кишки у людей, приблизно через 48 годин після лікування.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки