Вбиває ракові клітини за 42 дні: вчений придумав напій, який допоміг тисячам людей

100,8 т.
Вбиває ракові клітини за 42 дні: вчений придумав напій, який допоміг тисячам людей

Австрійський дослідник Рудольф Брейс присвятив більшу частину свого життя пошуку альтернативного лікування раку і, як вважається, домігся успіху.

Як повідомляє видання Health Today, він приготував спеціальний сік, який стимулює імунну систему, очищає кров, а також наповнює тіло енергією.

Але найголовніше, що цей сік довів свою ефективність в боротьбі з раковими клітинами. Він був визнаний ефективним при лікуванні понад 45 тис. осіб, хворих на рак та інші невиліковні захворювання.

Відповідно до теорії Бреqса, білки - це те, що живить ракові клітини, і їх потрібно усувати.

Відео дня

Лікування онкологічних клітин триває 42 дні, і він рекомендує випивати тільки чай і його спеціальний овочевий сік, де в якості основного інгредієнта він використовує буряк.

Протягом цих 42 днів ракові клітини голодують і вмирають, а загальний стан здоров'я поліпшується.

Для приготування цього соку вам знадобляться ці інгредієнти

- Буряк (55%),

- Морква (20%),

- Корінь селери (20%),

- Картопля (3%)

- Редис (2%)

Помістіть всі інгредієнти в блендер, змішайте їх добре, і ваш напій готовий до використання.

Найбільш важливим інгредієнтом є буряк, який багатий антиоксидантами, вітамінами С, В1, В2, В6, фолієвою і пантотеновою кислотою, а також мінералами - калієм, фосфором, магнієм, кальцієм, натрієм, залізом, цинком. Червоний колір буряка походить від пурпурних пігментів, відомих як бетаціаніни.

Низка досліджень підтвердила, що буряк надзвичайно корисний при лікуванні лейкемії і раку.

Буряк може використовуватися для лікування багатьох видів раку, і результати одного дослідження показали, що 100% пацієнтів, які страждають на рак, позитивно відреагували на лікування буряка.

Він також корисний для вагітних жінок, тому що містить високий рівень фолієвої кислоти: підвищує функцію печінки і жовчного міхура, запобігаючи запори.

Вона також допомагає при головних болях, зубних болях, дизентерії, проблемах з кістками, проблемах зі шкірою і менструальних болях.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", у 80-90% випадків рак розвивається внаслідок впливу факторів навколишнього середовища: хімічних речовин, вірусів, фізичних агентів (рентгенівських, радієвих і ультрафіолетових променів).

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки