Вчені знайшли новітнє засіб від раку

54,0 т.
Вчені знайшли новітнє засіб від раку

Низькі дози отрути - триоксида миш'яку - змушують відступити один з різновидів раку крові, гострий проміелоцітарний лейкоз.

Отруйну речовину, на думку вчених Північно-Західного університету в США, можна використовувати для лікування інших злоякісних захворювань, передає MedicalXpress.

Фахівці створили так звані нанобіни - частинки, які представляють собою сферичні ліпосоми, утворені ліпідним бішаром, і містять сполуки миш'яку.

Нанобіни потрапляють в кровотік, досягають клітин пухлини, де накопичуються і вивільняють отрута, вбиваючи злоякісні клітини, але не завдаючи шкоди здоровим тканинам. При цьому дрібні кровоносні судини, що формуються навколо пухлини, сприяють накопиченню везикул, а кисле середовище новоутворення допомагає розчинити частки миш'яку, що знаходиться всередині нанобінов.

Відео дня

В результаті експериментів стало відомо, що везикули з миш'яком ефективно вбивають клітини раку молочної залози, яєчників і легень.

Дослідники також планують прикріпити до нанобінам специфічні молекули, щоб допомогти їм подолати гематоенцефалічний бар'єр і пристосувати їх для лікування гліобластоми.

Як повідомлявOBOZREVATEL , раніше з'ясувалися продукти, що викликають рак .

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки