МоваЯзык

/ Онкологія

Вчені знайшли перспективний препарат проти ракових пухлин

Вчені знайшли препарат, який повинен вирішити генетичний дефект, властивий для більшості ракових клітин.

Як повідомляє WebMed, попереднє дослідження препарату провели на 135 пацієнтах, у яких не дало позитивних результатів попереднє лікування.

За словами доктора Райана Саллівана з лікарні Массачусетсу, препарат відповідає за стабілізацію хвороби незалежно від типу раку.

"Було здорово побачити реакцію організму на лікування деяких пацієнтів", - говорить він.

За словами лікаря, результати цього дослідження можуть бути засновані на розробці більш ефективних схем лікування онкологічних хворих.

Препарат пригнічує сигнальний шлях МАРК, що є ланцом білків у клітині, які переносять сигнали від рецептора на поверхні клітини в ДНК у ядрі клітини. "Коли один із білків під час шляху мутує, він може застрягти в положенні "ввімкнено" або "вимкнено", що є необхідним кроком у розвитку багатьох видів раку", - сказала Марія Ньєто, медичний онколог із Хантінгтона.

Цей препарат ефективно пригнічує зламаний клітинний шлях і це "інгібування" може бути використаним при різних ракових захворюваннях, таких як меланома, рак легенів, рак товстої кишки і яєчників.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", крім головних генетичних факторів, онкологічні захворювання можуть стати наслідком способу життя, а також навколишнього середовища.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Жити здорово" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини