МоваЯзык

/ Онкологія

Вчені відшукали спосіб лікування найнебезпечнішого раку

Білок TRPS1, який активний у тканинах тричі негативного раку молочної залози - однієї з найбільш агресивних форм злоякісних пухлин - є потенційною мішенню для нових ефективних препаратів.

До такого висновку прийшли вчені Інституту вивчення старіння імені Лейбніца. Про це повідомляється в прес-релізі на MedicalXpress.

Сигнальний шлях Hippo грає важливу роль у регенерації тканин, але також сприяє появі ракових клітин. Одним із компонентів цього шляху є білок YAP, який контролює розмір органів. Однак низка фахівців продемонстрували, що активація YAP у деяких випадках, навпаки, покращує виживання пацієнтів. Причини цього явища досі залишалися невідомими.

Згідно з новими дослідженнями, білок TRPS1 є антагоністом YAP і пригнічує активність деяких компонентів шляху Hippo в клітинах раку. Якщо зміст TRPS1 у тканинах збільшується, то виживаність хворих значно знижується. Він же зменшує кількість імунних клітин, здатних боротися з патологією.

У планах учених перевірити, чи зможуть препарати, націлені на TRPS1, загальмувати зростання тричі негативного раку і зробити його більш уразливим для лікування.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше був знайдений безпечний і ефективний препарат для лікування раку.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

0
Коментарі
0
0
Смішно
1
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини