Викликають рак: лікар попередив українців про небезпеку виборів

21,6 т.
Викликають рак: лікар попередив українців про небезпеку виборів

Велика стресова напруга в суспільстві, характерна для періоду виборчих кампаній, провокує у людей розвиток онкологічних захворювань.

Про це розповів в ефірі ObozTV лікар-онколог Антон Шкіряк, коментуючи другий тур виборів президента України.

Як зазначив лікар, онкологія щодня вбиває сотні українців, і одним з факторів розвитку хвороби є емоційна стресова напруга. За його словами, Всесвітня організація охорони здоров'я має намір включити стрес у перелік основних чинників виникнення онкологічних процесів.

"Емоційне напруження останнім часом дуже і дуже неприємне, воно відображається не тільки на почуттях самих пацієнтів, які борються з онкологією, у них загострюються захворювання, тому що вони переживають – особливо ті, хто переживає за Україну", – зазначив Шкіряк.

Відео дня

"Тому я зараз намагаюся нівелювати цей стрес у своїх пацієнтів. Прошу їх не дивитися політичні ток-шоу, не звертати уваги на те, що відбувається навколо, тому що це серйозно загострює їх стан", – додав лікар.

Викликають рак: лікар попередив українців про небезпеку виборів

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в Міністерстві охорони здоров'я України назвали несподіваний спосіб профілактики раку і серцево-судинних хвороб.

Інформаційне шоу "Студія Обозреватель" дивіться щодня по буднях о 10:00 на ObozTV.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки