Виникнення раку і старіння: вчені розвінчали популярний міф

16,0 т.
Виникнення раку і старіння: вчені розвінчали популярний міф

Процеси старіння в організмі можуть перешкоджати виникненню і розвитку раку. Це обумовлено зв'язками генів.

Такий висновок зробили вчені Університету Ліверпуля в Британії, пише MedicalXpress. Вони вивчили тканини людини і виявили, що поширений міф про те, що в процесі старіння збільшуються ризики раку, не відповідає дійсності.

Виявилося, що у клітин, у яких у нормальному режимі проходить процес старіння, знижується активність ДНК, що відповідає за виникнення раку. Старіння знижує швидкість ділення клітин, таким чином ризики утворення злоякісних тканин теж зменшуються.

Відео дня
Вчені знайшли зв'язок між раком і старінням

Мутації дійсно мають властивість накопичуватися з віком і є основною причиною розвитку пухлини, але старіння перешкоджає аномальному розростанню клітин.

Як писав OBOZREVATEL, після появи онкології у відомої актриси Анастасії Заворотнюк виникло припущення, що рак починається після омолодження стовбуровими клітинами.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки