Все дуже сумно: Маккейн розповів про шанси подолати рак мозку

26,4 т.
Все дуже сумно: Маккейн розповів про шанси подолати рак мозку

Американський сенатор-республіканець Джон Маккейн заявив, що лікарі дали йому вкрай негативний прогноз щодо розвитку виявленої пухлини мозку.

Про це повідомляє CBS.

"Одні кажуть 3%, інші - 14%. Ви розумієте, що це вкрай негативний прогноз", - розповів Маккейн про свої шанси подолати рак.

При цьому американський сенатор наголосив, що задоволений роботою лікарів і має намір найближчим часом "святкувати життя і дякувати за все хороше в ньому".

Раніше, коментуючи хворобу Маккейн заявляв, що йому "страшно від того, що трапиться", але він вдячний за те, що прожив "чудове життя".

Відео дня

Як повідомляв "Обозреватель", американський сенатор переніс операцію з видалення гліобластоми - агресивної форми пухлини мозку, причиною якої став тромб. Раніше лікарі прогнозували, що політику залишилося жити 14 місяців.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки