"Я намагаюся жити на повну": історія 12-річної дівчинки, яка перемогла рак

'Я намагаюся жити на повну': історія 12-річної дівчинки, яка перемогла рак

Все більша кількість людей на планеті хворіє різними формами раку. Незважаючи на серйозні дослідження і постійний пошук препаратів по знищенню смертельної небезпеки, вакцина і методи лікування, які позбавляють на 100% від жахливої ​​хвороби, так і не знайдені.

Так, є види раку, які лікуються досить успішно, особливо на ранніх стадіях. Але ніхто не може гарантувати, що після ремісії він не повернеться і знову не встромить свої отруйні зуби в уже ослаблене тіло пацієнта.

Особливо дико усвідомлювати і приймати, коли раком хворіють діти.

"МедОбоз" розпочинає серію публікацій, присвячених оптимістичним історіям, коли людям все-таки вдалося виграти смертельну сутичку з головною загрозою людства і залишитися у живих.

Відео дня

12-річна американка Софія Анагностоу цінує "великі" речі в своєму житті. Сюди входять лікарі та медсестри, які лікували її, сім'я і друзі, які її люблять, а також можливість відвідувати школу. Але також вона цінує і дрібниці. "Я намагаюся жити на повну. Я вдячна за можливість вибігати на вулицю і їсти в ресторанах. Все, про що я ніколи не думала, займає мої думки зараз", - говорить дівчинка.

"Я намагаюся жити на повну": історія 12-річної дівчинки, яка перемогла рак

Її мати Тара описує Софію, як щасливу дитину, яка завжди посміхається. Однак, за її словами, знадобилося чимало часу, щоб вміти насолоджуватися життям під час тривалого лікування гострого лімфобластного лейкозу (ГЛЛ).

Софії було всього 12 років, і вона закінчила 6-й клас, коли у неї почалася задишка, болі в зап'ясті та голові. Вона ставала бліднішою і бліднішою з кожним днем. Її педіатр спочатку подумав, що у дівчинки вірус або інфекція, тому, коли тести показали, що у неї лейкемія, це був шок. "Я навіть не пам'ятаю, як я прийняла це, крім того, що я повністю заціпеніла від страху", - сказала Тара.

"Я намагаюся жити на повну": історія 12-річної дівчинки, яка перемогла рак

Софія проходить лікування вже протягом 1,5 року і на неї чекає ще один рік. В основному, вона проходить курс хіміотерапії. Але крім сильнодіючих речовин, які їй вливають, вона перенесла спинальну кровотечу, операції, переливання крові та тромбоцитів, а також небезпечні для її тендітного життя інфекції.

Мама Софії і її молодшого брата Тара "жонглює" медичними призначеннями дочки, встигаючи поєднувати біганину по лікарнях з повною зайнятістю і домашньою роботою. Вона також піклується про дітей і їхньою післяшкільною діяльністю. Вона каже, що їй допомогла її віра в Бога, її батьків, її громаду і лікаря Софії.

"Всі мої погляди на життя зараз інші. У нашому житті багато краси, необхідно цінувати дрібниці і речі, які є справжніми і реальними. Вони відкривають очі на багато істин, які, ймовірно, були переді мною весь час, і я просто цього не усвідомлювала. Ніколи не приймайте навіть один день як належне, тому що ви не знаєте, що чекає вас далі", - говорить вона.

Софія пропустила весь 7-й клас. Вона нудьгувала кожен день по друзях і волейболу. Її волосся випадало, і їй довелося носити маску для обличчя, щоб знизити ризик захворювання. "Кожен день я питала, чому на цьому місці я. Я була в депресії, тому що весь час знаходилася вдома. Якби я пішла кудись, то на мене б дивилися всі навколо", - говорить вона.

"Я намагаюся жити на повну": історія 12-річної дівчинки, яка перемогла рак

Але з часом ситуація покращилася. У Софії відросло волосся і безліч людей підбадьорювали її. Одного разу вона познайомилася з дівчиною, яка працює з хворими дітками, допомагаючи їм писати і записувати власні пісні. Цей процес допоміг Софії висловити свої почуття і поділитися ними з друзями і сім'єю, а також з дітьми у всьому світі.

Зараз Софія в процесі ремісії. "Люди писали, що я надихаю їх, і це допоможе їхнім дочкам і синам пройти через хворобу. Мені здається, що я зробила щось хороше. Я відчуваю, що допомогла людям", - говорить Софія, у якої є шанси на життя.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", новий звіт, представлений Американською асоціацією досліджень раку (AACH) показав, що смертоносна хвороба рак стала вбивати набагато менше людей у США, ніж ще покоління тому.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки