Як не захворіти на рак: названі препарати

23,2 т.
Як не захворіти на рак

Препарати, що пригнічують білки, допоможуть запобігти раку грудей у ​​жінок з високою схильністю до захворювання.

До такого висновку прийшли канадські вчені з Центру дослідження раку принцеси Маргарет у Торонто, передає "Лента.ру".

Так, вони виявили, що специфічні білки, які беруть участь в епігенетичній регуляції, сприяють поділу стовбурових клітин молочної залози. Цей процес залежить від наявності статевого гормону прогестерону.

Читайте: Є в кожній аптеці: знайдено засіб для запобігання раку

Молочна залоза складається із базальних і люмінальних клітин, які утворюються зі стовбурових клітин. Під час вагітності або менструального циклу прогестерон викликає проліферацію (розподіл) клітин-попередників і зміни в молочній залозі. Однак у носіїв мутацій в гені BRCA1, які можуть передаватися у спадок, у 50-85 відсотках випадків розвиваються злоякісні пухлини.

Відео дня

Вчені виділили клітини молочних залоз у мишей і вивчили їх реакцію на прогестерон.

Читайте: $5 тисяч за лікування раку: "Охматдит" потрапив у гучний скандал через смерть дитини

Так, препарат децітабін зупиняє дію ферменту ДНК-метилтрансферази, що каталізує приєднання до ДНК метильної групи. Показано, що це зупиняє розвиток пухлин у гризунів, схильних до раку молочної залози.

Як повідомляв OBOZREVATEL, учені в США знайшли новий спосіб пригнічення росту ракових пухлин за допомогою доставки у злоякісні клітини синтетичних нуклеотидів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки