Як пов'язаний ріст волосся з виникненням раку: вчені знайшли пояснення

9,2 т.
Як пов'язаний ріст волосся з виникненням раку: вчені знайшли пояснення

Рак шкіри може починати розвиватися зі стовбурових клітин, що знаходяться у волосяних фолікулах і визначають колір волосся.

До такого висновку прийшли вчені Нью-Йоркського університету (США), пише "Лента.ру". Відзначається, що, згідно з дослідженнями, онкогенні пігментні клітини мігрують із фолікул до зовнішнього шару шкіри, де починає розвиватися меланома.

Вчені знайшли нову причину раку
Відео дня

Так, злоякісні клітини починають розмножуватися в епідермісі, після чого проникають у більш глибокі шари шкіри. Ці клітини втрачають маркери фолікулярного походження і набувають характеристики клітин інших шкірних тканин.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені з'ясували, що правильно підібраний раціон може істотно знизити ризик розвитку раку легенів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки