МоваЯзык

/ Онкологія

Як вилікувати рак: знайдено революційний спосіб

Термальна абляція (послідовне нагрівання і заморожування) дозволяє знищити ракові клітини підшлункової залози.

Про це повідомили вчені Бінгемтонского університету (США), передає MedicalXpress.

Рак підшлункової залози - одна з найбільш убивчих форм злоякісних пухлин. Приблизно в однієї людини з 67 протягом життя діагностується це захворювання. При цьому 95% хворих помирають, оскільки навіть у прооперованих пацієнтів часто трапляється рецидив.

При цьому хіміотерапія і радіотерапія не є ефективними, а комбіновані препарати несуть сильною інтоксикацією.

У ході дослідження використовувалися культури ракових клітин PANC-1 і BxPC-3, які нагрівалися до 50 градусів і заморожувалися до -25. Вчені застосовували також поєднання двох типів теплової обробки, тривалість якої становить близько п'яти хвилин.

В результаті дослідники прийшли до висновку, що ракові клітини майже повністю гинуть в результаті некрозу при подвійної термальної абляції, коли температура спочатку піднімалася до 50 градусів, а потім опускалася до -25.

Тепер вчені мають намір провести дослідження, яке допоможе встановити, наскільки ефективним є зворотна дія, коли клітини спочатку заморожують, а потім нагрівають.

Як писав "Обозреватель", британські вчені змогли повністю зупинити ріст найагресивніших форм раку грудей, позбавивши його "вітамінів".

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини