З'явилися подробиці про стан хворого на рак Караченцова

23,9 т.
З'явилися подробиці про стан хворого на рак Караченцова

Російський актор Микола Караченцов почав лікування від раку.

Як повідомляє РІА Новини, перші процедури пройшли в п'ятницю, 17 листопада.

На початку листопада дружина Караченцова Людмила Поргіна розповіла, що у актора знайшли пухлину в легені. Проведене дослідження показало, що пухлина злоякісна.

"Перша процедура пройшла в п'ятницю, після чого тата відпустили на три тижні. Зараз він буде відпочивати на дачі, а потім поїде знову на процедури. Ми дуже вдячні лікарям - вони знайшли максимально м'які ліки для проведення лікування. І ми віримо, що все буде добре. Ми будемо боротися", - розповів син актора.

Відео дня

Він також зазначив, що перед початком лікування він разом із батьком з'їздив на Афон.

Актор Микола Караченцов у лютому 2005 року в Москві потрапив в аварію і отримав важку травму голови, після якої не зміг остаточно відновитися і продовжити свою артистичну кар'єру в театрі "Ленком" і кінематографі.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", раніше Караценцов відправився на відпочинок із сім'єю, щоб набратися сил перед важким лікуванням.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки