Півсвіту буде страждати від цього: вчені дали людству сумний прогноз

30,6 т.
Півсвіту буде страждати від цього: вчені дали людству сумний прогноз

Голландські вчені стверджують, що через 30 років половина населення буде страждати від короткозорості.

Про це повідомляє видання Daily Mail, розповідаючи про дослідження, проведене Медичним центром Erasmus.

Вчені провели довгострокове дослідження, в якому з моменту народження взяли участь 5 711 міських дітей у Роттердамі. У віці шести років у дітей було повне медичне обстеження, і у 2,4% було виявлено короткозорість.

Результати нових досліджень показують, що діти, які проводять менше часу на відкритому повітрі і не займаються спортом, швидше за все, будуть короткозорими. Крім того, у таких дітей більш низький рівень вітаміну D і більш високий індекс маси тіла.

Відео дня

Вчені відзначають, що половина населення світу буде страждати від короткозорості через 30 років, і найбільш можливими "жертвами" хвороби стануть ті, хто проводить менше часу в природному світлі і більше за екранами телевізорів і різних гаджетів.

Щоб допомогти запобігти цьому, нове дослідження рекомендує дітям грати на вулиці не менше 15 годин на тиждень. Крім того, кількість занять, коли зір напружується має бути обмежена 45 безперервними хвилинами.

"Спосіб життя в ранній молодості дуже пов'язаний із початком короткозорості. Занадто мала кількість проводження часу на вулиці, і велике навантаження на очі значно збільшує ризик розвитку проблем із зором", - відзначає автор дослідження доктор Керолайн Клавер.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", медики відкрили унікальний спосіб відновлення зору.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки